تبلیغات

سایت خدماتی رز تولز - کد مترجم گوگل

عکس،اس ام اس،اخبار - آنجلینا و براد بیشتر پولهای خود را می بخشند !!
نظر سنجی
    چقدر از وبلاگ خودتون راضی هستین؟

برچسب
پشتیبانی
Powered By
Rozblog.Com


تبلیغات

براد پیت و آنجلینا در سال ۲۰۰۹ ، ۴.۶ میلیون دلار به خیریه ها کمک کردند.

اسناد مالی و سوابق مالیاتی بنیاد جولی – پیت نشان می دهد که این زوج مشهور که شش فرزند با نامهای مدوکس ۹ ساله ،پکس ۷ ساله ، زهرا ۷ ساله ، شیلو ۶ ساله و ناکس و ویوین ۳ ساله دارند ، حدود ۱.۹۵ میلیون دلار به ساختمان سازی برای آسیب دیدگان و افراد بی خانمان کمک کردند.

یک منبع خبری گفت:"
بسیاری از هنرمندان و آدمهای مشهور باید از آنجلینا و براد درس بگیرند."

" آنها بیشتر پولهایشان را برای کمک به خیریه ها و نیازمندان خرج می کنند و قبل از اهدای پول و کمک مطمئن می شوند که این پولها به بهترین شکل ممکن خرج می شود و به دست نیازمندترین افراد می رسد."

این زوج سخاوتمند و نیکوکار ، یک میلیون دلار نیز به سیل زدگان پاکستان کمک کردند علاوه بر این ، براد و آنجلینا ۷۰۰ هزار دلار به بنیاد خیریه کودکان سرطانی اهدا کردند. این بنیاد که در اسپرینگفیلد، میسوری جایی که براد بزرگ شده است ، مستقر است به نام مادر این بازیگر ۴۷ ساله ، جین اتا نامیده شده است.

این زوج مالتی میلیونر امسال ۴۸۰ هزار دلار به مردم شهر جاپلین واقع در منطقه میسوری کمک کردند . این شهر امسال بر اثر تند باد و سیلاب ویران شد . این زوج مدتی پیش به بنیادهای خیریه کامبوج نیز کمک کردند . مدوکس که یکی از فرزند خوانده های این زوج مشهور است در کشور کامبوج متولد شده است.طبقه بندی: هنر،
برچسب ها:آنجلینا و براد بیشتر پولهای خود را می بخشند !!، بازیگران خارجی، آنجلینا جولی، پول، سیل زدگان پاکستان،
دنبالک ها:منبع،
ارسال توسط mohamadreza asghari | تاریخ : شنبه 15 مرداد 1390 | نظرات ()
عناوین آخرین مطالب ارسالی
صفحات دیگر