تبلیغات

سایت خدماتی رز تولز - کد مترجم گوگل

عکس،اس ام اس،اخبار - اگر دوربرگردان ها را بردارید، تونل توحید را خراب می کنیم
نظر سنجی
    چقدر از وبلاگ خودتون راضی هستین؟

برچسب
پشتیبانی
Powered By
Rozblog.Com


تبلیغات
دبیر شورای عالی ترافیک در موضعی عجیب از احتمال حذف بزرگترین تونل شهری ایران سخن گفت.
به گزارش جهان، مجتبی شفیعی با بیان این که احتمال دارد مدیریت بعدی شهرداری تهران به کلی این تونل را جمع کند، به اشکالات این تونل اشاره کرده و به روزنامه ایران گفته است: شیب ورودی و خروجی به تونل توحید فوق‌العاده زیاد است. این تونل کنار دو تونل مترو احداث شده و رمپ‌های دسترسی به تونل به همین علت دارای شیب تند است و تصادفات زیادی را تا کنون رقم زده است.

او این سخنان را در واکنش به خبر حذف دور برگردان ها در تهران عنوان و تونل توحید را از حادثه‌خیزترین نقاط ترافیک شهر تهران توصیف کرده است.

این اظهارنظر غیرمنتظره آن هم از سوی دبیر شورای عالی ترافیک در شرایطی بیان شده که به نظر می رسد آقای شفیعی فراموش کرده شهرداری تهران در مدت ۳۰ ماه دست کم ۳۰۰ میلیارد تومان برای ساخت تونل توحید هزینه کرده است. 

گرچه این تونل ۲۱۳۶ متری دارای مشکلاتی از جمله آلودگی هوای داخل آن، نشت آب از سقف های و شیب تند ورودی است اما این موضوع هرگز توجیه کننده اظهارنظر غیرکارشناسی دبیر شورای عالی ترافیک نیست؛ اظهارنظری که گویی فقط درصدد پاک کردن صورت مسئله و محروم کردن شهروندان از مزایای یک تونل مهم شهری است.

شاید به همین دلیل است که موسی الرضا ثروتی، عضو فراکسیون مدیریت شهری مجلس این گونه سخنان را تفرقه افکنانه می داند.

پاسخ جالب تر را سید محمد هادی ایازی، سخنگوی شهردار تهران به آقای شفیعی داده که گفته است: گمانم وی تا کنون پا به تونل توحید نگذاشته اند که چنین انتقادهایی را مطرح می کنند.
به گفته او شاید دبیر شورای عالی ترافیک "بزرگراه پردیس را با تونل توحید اشتباه گرفته است."

طبقه بندی: سیاسی،
برچسب ها:اگر دوربرگردان ها را بردارید، تونل توحید را خراب می کنیم، دبیر شورای عالی ترافی، تونل توحید، روزنامه ایران، شهرداری تهران،
دنبالک ها:منبع،
ارسال توسط mohamadreza asghari | تاریخ : دوشنبه 17 مرداد 1390 | نظرات ()
عناوین آخرین مطالب ارسالی
صفحات دیگر