تبلیغات

سایت خدماتی رز تولز - کد مترجم گوگل

عکس،اس ام اس،اخبار - پدر دختری که 4 سال در کما به سر می برد به آریا خبر داد:برای هزینه های صبا کلیه ام را فروختم
نظر سنجی
    چقدر از وبلاگ خودتون راضی هستین؟

برچسب
پشتیبانی
Powered By
Rozblog.Com


تبلیغات

پدر دختری که 4 سال در کما به سر می برد به آریا خبر داد:برای هزینه های صبا کلیه ام را فروختم

 

خبرگزاری آریا- پدر صبا فروزنده دختر 9 ساله ای که از 4 سال پیش به کما رفته است به آریا گفت: برای هزینه های عمل صبا مجبور شدم کلیه ام را بفروشم.
علیرضا فروزنده در خصوص شروع بیماری صبا به خبرنگار حوادث آریا گفت:

از سال 86 متوجه سر دردهای صبا شدیم و پس از مراجعه به بیمارستان گفته شد که صبا تومور مخچه دار و باید مورد عمل جراحی قرار گیرد.
علیرضا فروزنده ضمن اشاره به اینکه عمل هایی که روی صبا صورت گرفت موفقیت آمیز بود و مراحل شیمی درمانی برای ادامه درمان وی موثر بود ادامه داد: اما زندگی فعلی صبا از بی دقتی پرستار مراقب صبا و در حالیکه در آی سی یو بود رقم خورد.
پدر این دختر 9 ساله شیرازی ماجرا را این طور تعریف می کند: همان روزی که صبا ایست قلبی کرد مادرش در اتاق بود و دید که پرستار در حین رسیدگی  به صبا به دستگاه اکسیژن برخورد کرده و دستگاه از حالت قبلی خود خارج شده است. وقتی مادر صبا این برخورد با دستگاه اکسیژن را به پرستار می گوید، وی بی اعتنا ماردر صبا را از اتاق بیرون کرده و مدعی می شود که هیچ اتفاقی نیفتاده است. پس از 45 دقیقه به ما اطلاع دادند که صبا دچار ایست قلبی شده و مرده است. بلافاصله تیم پزشکی او را احیا کردند اما از آن روز به بعد صبا به کما رفت و حالا بعد از 4 سال به همین شکل روی تخت خوابیده است.
پدر صبا در ادامه به شکایت ها و اعلام اینکه پرستار در کار خود دچار قصور شده اشاره کرد و افزود: بعد از این اتفاق به هر جایی شکایت کردم، اما در نهایت بدون جواب درست و منطقی بیمارستان و تیم پزشکی که پیش از این اعلام کرده بودند که صبا بر اثر نرسیدن اکسیژن دچار ایست قلبی شده است اعلام کردند هیچ قصوری از بیمارستان و تیم پزشکی سر نزده است و حتی پرستاری که تا قبل از این گناه خود را پذیرفته بود آن را انکار کرد.
فروزنده گفت: در حالی مسئولین بیمارستان خود را از گناه مبرا می کنند که صبا در بخش مراقبت های ویژه بوده و دچار ایست قلبی شده است. حتی پزشکان بیمارستان تائید کردند که صبا به دلیل نرسیدن اکسیژن به کما ر فته است.
علیرضا فروزنده به هزینه های بالا درمان صبا نیز اشاره کرد و گفت: من برای هزینه های درمان صبا مجبور شدم کلیه ام را بفروشم اما باز هم مقروض هستم، اما اگر لازم باشد کلیه مادرش را هم می فروشم.
پدر صبا از عمل هفته آینده صبا هم گفت و ادامه داد: هفته آینده قرار است دوباره عملی روی صبا صورت بگیرد که طی آن لوله ای در گلویش گذاشته شود تا راحت تر به او غذا بدهیم.
وی همچنین بر رفتار زننده مسئولان بیمارستان و مراجع قضایی که به آنها برای رسیدگی به پرونده صبا مراجعه کرده بودند تاکید کرد و ادامه داد: مراجع و مسئولینی که به آنها شکایت و مراجعه کردم بسیار بد با ما رفتار می کنند و حتی برای اثبات حرف من مبنی بر فروش کلیه ام  ابتدا جای عمل کلیه را نگاه می کنند. حتی پس از پیگیری های ما نامه ای برای ما آمد که این فرد با این مشخصات از طرف شبکه های برون مرزی حمایت می شود و قصد اخاذی از مردم را دارد و ماجرای فروش کلیه ام را با وجود مدارکی که دارم فریبکاری می دانند.
وی همچنین به پیگیری هایش در مراجع قضایی تهران اشاره کرد و گفت: نامه نگاری ها هم به نمایندگان مجلس، وزارت بهداشت و ... کرده ام اما تا به حال نتیجه ای نداشته است.
پدر صبا در خصوص امیدواری برای بهبود دختر 9 ساله اش به خبرنگار ما گفت: امید بهبودی برای صبا هست و مدتی است صبا محیط اطراف خود را درک می کند، اما این امید نیاز به درمان در خارج از ایران دارد که وضع بد مالی این اجازه را به ما نمی دهد.

 طبقه بندی: اخبار حوادث،
برچسب ها:بیماری، کما، فروختن کلیه، پدر دختری که 4 سال در کما به سر می برد به آریا خبر داد:برای هزینه های صبا کلیه ام را فروختم، خبرگزاری آریا-، حوادث، خبرنگار حوادث آریا، پزشکی،
دنبالک ها:منبع،
ارسال توسط mohamadreza asghari | تاریخ : دوشنبه 17 مرداد 1390 | نظرات ()
عناوین آخرین مطالب ارسالی
صفحات دیگر