تبلیغات

سایت خدماتی رز تولز - کد مترجم گوگل

عکس،اس ام اس،اخبار - مردی با موهایی از جنس فولاد
نظر سنجی
    چقدر از وبلاگ خودتون راضی هستین؟

برچسب
پشتیبانی
Powered By
Rozblog.Com


تبلیغاتهمشهری سرنخ: موهای بلندی دارد و یک کلاه کابویی روی سرش گذاشته. در گرمای بوستان آزادگان چشم دوخته به یک ون سبزرنگ که در گوشهای پارک شده است. تا چند لحظه دیگر قرار است او خودروی ون و اتوبوس را با موهای بلندش بکشد. در واقع او یک سر رشته طناب را به موهایش و سر دیگر آن را به ماشین میبندد و خودرو را جابهجا میکند. او مدتهاست که این تمرینات سخت را با موهایش انجام میدهد. برای همین به راحتی میتواند ماشینهای سواری و...
را با موهای قوی خود تا چند متر به دنبالش بکشد.

اوایل، کارهای کوچکتری، با قدرت موهایش انجام میداد. مثلا یک بار یکی از خواهرزادههایش را به مویش بست و او را بلند کرد. کافی بود به مهمانی برود. آن وقت بچههای قد و نیمقد فامیل از موهایش مثل یک رشته طناب میگرفتند و بالا میرفتند.

 در این مواقع چندان درد زیادی را احساس نمیکرد اما به مرور زمان این کارهای کوچک تبدیل شد به کشیدن ماشین با موهایش؛ «خانوادهام خیلی نگران بودند و در حین کشیدن ماشین تصور میکردند که الان است آسیبی ببینم.» حمیدرضا قلندرپور این حرفها را میزند، مردی که در میان دوستان و آشنایانش به توفان معروف شده است.

 


  آقای جومونگ

حمیدرضا قلندرپور متولد سال 59 است و دوستانش به واسطه کارهای شگفتانگیزی که انجام میدهد، به غیر از لقب توفان، به او لقب جومونگ ایرانزمین را هم دادهاند؛ «15 سال پیش با دندان یا گوشهایم وزنههای سنگین را میکشیدم و همه با دیدن این صحنه تعجب میکردند. بعد از مدتی با کل بدنم ماشینهای سنگین را میکشیدم و زمانی که متوجه تواناییهایم در قسمت موی سرم شدم، شروع کردم به کشیدن و بلند کردن وزنه با موی سرم.» از دیگر کارهای خارقالعادهای که این مرد انجام میدهد، این است که برای لحظاتی ماشین را روی سینه و دستش متوقف میکند. او این نیرو  را دارد که زیر این همه فشار طاقت بیاورد؛ «این نیروها را خداوند به من داده و خیلی اتفاقی با هر کدام از آنها آشنا میشدم و با داشتن چنین نیروهایی دست به کارهای نمایشی و عجیب و غریب میزدم.»

 

  72ساعت یک وعده غذا

این مرد به گفته خودش  با تمرکز زیاد توانسته این نیروها را در خودش بارور کند؛ «من در مدت 72 ساعت تنها یک وعده غذا میخورم و مابقی روز را با مایعات زندگی میکنم.»

قلندرپور از دی ماه سال 89 از خانهاش در کرمانشاه حرکت کرده و قصد دارد پیاده به سمت مشهد برود. او در بعضی از شهرها اگر فرصتش باشد، دست به هنرنمایی میزند و قدرت موهایش را به رخ تماشاچیان میکشد.

 او در برنامهای که در بوستان آزادگان تهران داشت، توانست یک خودروی ون را چند متر بکشد. قلندرپور ادعا میکرد که قادر به کشیدن جرثقیل هم هست اما؛ «در آن روز جرثقیلی که قرار بود بکشم، باد تایرهایش خالی شده بود و امکان کشیدن آن وجود نداشت. به همین خاطر، تنها امکانی که در دسترسمان بود، خودروی ون بود که آن را چند متر کشیدم.»

آقا حمیدرضا چندین ماه است که خانوادهاش را ندیده و با گذشتن از شهرهای مختلف و پشتسر گذاشتن سختیهای فراوان، در انتظار اتفاقات سختتری است؛ «از همان ابتدا قادر به انجام این کار نبودم اما با تمرین زیاد و قدرتی که داشتم، توانستم دست به این کارها بزنم. مثلا یک بار داشتم ماشینی را با موهایم میکشیدم که ناگهان چشمهایم سیاهی رفت. خیلی سعی کردم تعادل خودم را حفظ کنم اما در نهایت چشمهایم سیاهی رفت و بعد از اینکه مدتی تلوتلو راه رفتم، با درختی برخورد کردم و بیهوش روی زمین افتادم.» اما به هر حال قلندرپور این روزهای سخت را پشتسر گذاشت و توانست به چیزی که به دنبالش بود، برسد، آن هم کشیدن ماشین با موهای سر.

 کشیدن هواپیما

حالا او میتواند ماشینهایی با وزن سنگین را در مسافتهای طولانی بکشد و به گفته خودش روزی قصد دارد فاصله شهر خودشان تا مشهد را با موهایش ماشین بکشد، ادعایی که باور امکان اجرای آن بسیار دشوار است. او اوایل در حدود پنج متر میتوانست ماشین بکشد اما به مرور زمان و با تمرین، این امکان برایش بیشتر فراهم شد تا مسافتهای بیشتری را با موهایش بکشد.

پیکان، نیسان،اتوبوس ، ون و... از ماشینهایی هستند که قلندرپور با موهایش میکشد؛ «اولین بار پنج سال پیش بود که توانستم با موهایم ماشین بکشم. وقتی تمرکز نمیکنم، سرم به شدت درد میگیرد اما زمانی که ورزشها و حرکتهای کششی را انجام میدهم یا قبل از انجام نمایش تمرین یوگا میکنم و تمرکز میگیرم، اوضاع خیلی بهتر از قبل میشود.»

حالا همین نیروهای آقا حمیدرضا باعث شده که هر وقت کسی میخواهد وزنههای سنگین بردارد یا ماشینش جایی گیر میکند، به سراغ قلندرپور بیاید. او هم با جان و دل به کمک مردم میرود تا به آنها کمک کند. قلندرپور حالا با انجام این کارها یک آرزو دارد که خودش هم نمیداند میتواند به آن دست پیدا کند یا نه؛ اینکه با موهایش هواپیمایی را جابهجا کند.طبقه بندی: بدون شرح،
برچسب ها:فولاد، مردی با موهایی از جنس فولاد، جالب، خنده دار، تصاویر با مزه، عکس،
دنبالک ها:منبع،
ارسال توسط mohamadreza asghari | تاریخ : سه شنبه 18 مرداد 1390 | نظرات ()
عناوین آخرین مطالب ارسالی
صفحات دیگر