تبلیغات

سایت خدماتی رز تولز - کد مترجم گوگل

عکس،اس ام اس،اخبار - بی حجابی گناهی ندارد اگر...!
نظر سنجی
    چقدر از وبلاگ خودتون راضی هستین؟

برچسب
پشتیبانی
Powered By
Rozblog.Com


تبلیغات
مجری شبکه پن تی وی در یک ادعای ضد دینی عنوان کرد: «وقتی که در خیابان به من توجهی نمی شود پس بی حجابی من مشکلی ندارد.»
به گزارش جام نیوز مجری شبکه پن تی وی در برنامه ای که در تاریخ 7آگوست(16 مرداد ) از این شبکه پخش می شد در پاسخ به سوال بیننده ای که از وی پرسید شما که این قدر از خداوند صحبت می کنید پس چرا حجاب ندارید؟ گفت: « در کشورهای غربی شما می بینید که زنان و دختران بدون حجاب در مکان های عمومی تردد می کنند و هیچ کس به آنها نگاه نمی کند پس مطمئن باشید به خاطر حجاب من هیچ گونه مشکلی پیش نخواهد آمد.»
وی در ادامه افزود : «اینکه کسی حجاب نداشته باشد از خدا دور می شود صحیح نیست، در ادیان مختلف انسانهای خوب و فدا¬کاری هستند که حجاب ندارند.»
گفتنی است این اظهارات در حالی صورت می گیرد که خشونت جنسی، تهدیدی جدی برای زنان آمریکایی است. گزارش ها حاکی از آن است که ایالات متحده بالاترین میزان تجاوز به عنف را در بین کشورهایی که چنین آمارهایی را منتشر می‌کنند داراست. میزان تجاوز به عنف در آمریکا 20 برابر بالاتر از ژاپن است.
تجاوز جنسی به زنان تا حدی در ایالات متحده شایع است که برخی از زنانی که توسط سازمان عفو بین‌الملل مورد مصاحبه قرار گرفته‌اند اظهار داشته‌اند در جامعه خودشان کسی را نمی‌شناسند که تجربه خشونت جنسی نداشته باشد.

طبقه بندی: اخبار داغ روز ایران و جهان،
برچسب ها:بدحجابی، بی حجابی، جام نیوز، شبکه پن تی وی، کشورهای غربی، ایالات متحده، مصاحبه، آمریکا، زنان آمریکایی،
دنبالک ها:منبع،
ارسال توسط mohamadreza asghari | تاریخ : پنجشنبه 20 مرداد 1390 | نظرات ()
عناوین آخرین مطالب ارسالی
صفحات دیگر