تبلیغات

سایت خدماتی رز تولز - کد مترجم گوگل

عکس،اس ام اس،اخبار - نقدی: آمادگی بسیج برای اعزام به لندن
نظر سنجی
    چقدر از وبلاگ خودتون راضی هستین؟

برچسب
پشتیبانی
Powered By
Rozblog.Com


تبلیغات
ئیس سازمان بسیج مستضعفین اعلام کرد: گردانهای عاشورا و الزهرا (س) بسیج آماده اند به عنوان نیروی پاسدار صلح به لندن اعزام شوند. به گزارش پایگاه اینترنتی بسیج، سردار نقدی که در جمع فرمانده‌هان حوزه‌ها و پایگاه‌های ناحیه کربلای تهران سخن می‌گفت؛ با انتقاد شدید از دزد و غارتگر خوانده شدن معترضان در انگلستان توسط مسئولین این کشور، تصریح کرد: با کمال تاسف، جنایت ها و خشونت های رژیم مستبد پادشاهی انگلیس علیه محرومان این کشور با شدت ادامه دارد و نه تنها نصایح دلسوزان در رفتار و عملکرد مسئولین و پلیس سرکوب گر این رژیم هیچ تاثیری ندارد، بلکه شاهد این هستیم که محرومان این کشور، مشتی دزد و غارتگر لقب می‌گیرند.

وی با اشاره....به فضای بسته و امنیتی شهرهای انگلستان خاطرنشان کرد: معلوم نیست با وجود چهار میلیون و ششصد هزار دوربین مدار بسته در این کشور که فقط یک میلیون آن در شهر لندن است چرا نمی توانند این دزدها را شناسایی و دستگیر کند؟

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ضمن انتقاد شدید از عملکرد شورای امنیت سازمان ملل متحد در بی توجهی به آزادی خواهان انگلستان و حمایت از حکومت مستکبر این کشور گفت: از شورای به اصطلاح امنیت سازمان ملل هم که کارکردش فقط حمایت از مستکبران و تصویب قطعنامه علیه آزادی خواهان است انتظاری نیست که از محرومان انگلیس دفاع کند. اما اگر مجمع عمومی سازمان ملل تصویب کند سازمان بسیج آماده است تعدادی از گردان های عاشورا و الزهرا (س) را به عنوان نیروی پاسدار صلح و حائل میان نیروهای سرکوبگر رژیم پادشاهی و مردم انگلیس به لندن لیورپول و بیرمنگام اعزام کند تا ناظر بر اجرای حقوق بشر و به عنوان نیروی بازدارنده از اعمال خشونت انجام وظیفه کند.

نقدی با سیاه خواندن کارنامه رژیم سلطنتی انگلستان گفت: تاریخ رژیم پادشاهی انگلیس پر است از جنایت های استعمارگرانه، تجاوزها، کشتارهای جمعی، اختلاف افکنی و به جان هم انداختن کشورها که میلیون ها کشته و فلاکت ها و بدبختی های زیادی را به دنبال داشته است.

وی با اشاره به وعده الهی مبنی بر انتقام از مستکبران و جنایت کاران افزود: خداوند عادل است و حتم تاوان این همه استعمارگری را از این رژیم خواهند ستاند و این آغاز راه است. مردم انگلیس عدالت میخواهند و این حق آنهاست. چند ماه پیش مردم مظلوم انگلستان شاهد یکی از پر خرج ترین و تشریفاتی ترین عروسی های جهان بودند. چرا در قرن ۲۱ باید عروسی ولیعهد انگلستان مثل عروسی های قرون وسطی برگزار شود و آن هزینه های سنگین به مردم تحمیل شود؟ چرا باید پول مالیات دهندگان انگلیسی صرف راه اندازی شبکه تفرقه افکن بی بی سی فارسی و هدایت و حمایت فتنه گران ۸۸ شود؟

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: نتیجه این خطاهای بزرگ رژیم پادشاهی انگلیس همین قیام‌های مردمی است و این رژیم باید منتظر عواقبی سخت‌تر از این باشد. این آغاز راه است و رژیم انگلیس باید تاوان قتل‌عام‌های آفریقا، جنگ‌ها و خون‌ریزی‌های شبه قاره هند، جنایات‌های چین، فروپاشی دولت عثمانی، راه‌اندازی جنگ‌های خونین میان مسلمانان و سایر فرق را بدهد.

نقدی با عمیق خواندن آرمان عدالت‌خواهی و جنبش اعتراضی محرومان انگلستان تصریح کرد: قیام عدالت‌خواهانه مردم انگلیس حتی اگر در این مرحله سرکوب شود؛ خیلی عمیق‌تر از آن است که از بین برود و این زخم از جای دیگر سر باز خواهد کرد. موضوع این جنبش یک موضوع سیاسی و یا دعوای انتخاباتی نیست. اختلاف قومی هم نیست که به سادگی فروکش کند بلکه مطالبه عدالت است از سوی انبوه محرومان. مردم انگلستان بیدار شده‌اند و قطعا حق خود را خواهند گرفت.

وی با ابراز تاسف شدید از قتل یکی معترضان به دست پلیس انگلستان، وزارت خارجه را به تکاپوی بیشتر برای جلوگیری از تکرار این جنایات دلخراش فراخواند و گفت: کشته این حادثه یک جوان شرور نیست بلکه یک مرد مسن و صاحب چهار فرزند است. از آنجایی که ما تکرار این خشونت‌ها را پیش‌بینی می‌کنیم، از وزارت خارجه می‌خواهیم با مجمع عمومی سازمان ملل برای اعزام نیروهای حافظ صلح و دیده‌بان حقوق بشر و استقرار آنها در لندن رایزنی کند و آمادگی بسیج را برای اعزام این نیروها اعلام می‌کنیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پایان با اشاره به پیش‌بینی حکیمانه و الهی امام خامنه‌ای در خصوص نفوذ پدیده بیداری اسلامی به عمق اروپا تاکید کرد: پیش‌بینی امام خامنه‌ای (حفظه الله) در مورد بیداری اروپا هم مانند پیش‌بینی امام خمینی (ره) در مورد فروپاشی شوروی بسیار دقیق و واقع‌بینانه بود و امروز که ایشان حرکت مردمی در آمریکا را پیش‌بینی می‌کنند باید زنگ خطر برای آمریکایی‌ها هم به صدا درآمده باشد. احتمالا تاثیر این بیدار در کشورهای تحت استعمار انگلیس مثل کانادا و استرالیا هم زیاد است. جهان رو به آزادی است و هیچ قدرتی نمی‌تواند جلوی این حرکت بزرگ مردمی به سوی عبودیت خدا را بگیرد.

طبقه بندی: سیاسی،
برچسب ها:آمادگی بسیج برای اعزام به لندن، بسیج مستضعفین، لندن، بسیج، سردار نقدی، سازمان ملل متحد، امام خمینی،
دنبالک ها:منبع،
ارسال توسط mohamadreza asghari | تاریخ : جمعه 21 مرداد 1390 | نظرات ()
عناوین آخرین مطالب ارسالی
صفحات دیگر