تبلیغات

سایت خدماتی رز تولز - کد مترجم گوگل

عکس،اس ام اس،اخبار - حقوق ماهیانه حسین شریعتمداری
نظر سنجی
    چقدر از وبلاگ خودتون راضی هستین؟

برچسب
پشتیبانی
Powered By
Rozblog.Com


تبلیغات
نده به جرأت می‌گویم كه حقوق من از شما هم كمتر است. حقوق بنده زیر یك‌میلیون تومان است و به جرأت می‌گویم تا این لحظه از هیچ مزایایی استفاده نكرده‌ام اعم از حق ماموریت و.... اینجا عرض كنم كه حقوق من حقوق اول كیهان نیست و افرادی هستند كه بیشتر از ما حقوق می‌گیرند.
خبرنامه دانشجویان ایران نوشت:حسین شریعتمداری، مدیرمسوول روزنامه كیهان، میهمان ویژه برنامه «نیمروز» به مناسبت بزرگداشت روز خبرنگار بود.
حسین شریعتمداری....كه از طریق ویدیوكنفرانس در این برنامه حضور داشت در پاسخ به این سوال «در این چند سال كه مشغول كارید آیا شده به شما پیشنهاد بی‌شرمانه دهند كه مثلا فلان قدر به شما می‌دهیم و این خبر را پوشش‌دهی نكنید؟»، گفته: بله، موارد فراوانی بود مخصوصا زمانی كه پرونده‌های مفاسد اقتصادی یا ثروت‌های باد آورده را بررسی می‌كردیم. پرونده‌ای بود كه كیهان پیگیری كرد و نهایتا به نتیجه هم رسید یك رقم از زمین‌هایش 15‌میلیارد تومان بود كه به كیهان پیشنهاد 20‌میلیاردی دادند كه افشا نكند؛ در آن پروند فقط 200میلیارد از سهم صداوسیما بود كه به سازمان برگردانده شد. او در مورد حقوقش هم این‌گونه توضیح داده: بنده به جرأت می‌گویم كه حقوق من از شما هم كمتر است. حقوق بنده زیر یك‌میلیون تومان است و به جرأت می‌گویم تا این لحظه از هیچ مزایایی استفاده نكرده‌ام اعم از حق ماموریت و.... اینجا عرض كنم كه حقوق من حقوق اول كیهان نیست و افرادی هستند كه بیشتر از ما حقوق می‌گیرند.

طبقه بندی: سیاسی،
برچسب ها:حقوق ماهیانه حسین شریعتمداری، حسین شریعتمداری، روزنامه کیهان، صدا و سیما، اخبار، اخبار سیاسی، برنامه نیمروز،
دنبالک ها:منبع،
ارسال توسط mohamadreza asghari | تاریخ : جمعه 21 مرداد 1390 | نظرات ()
عناوین آخرین مطالب ارسالی
صفحات دیگر