تبلیغات

سایت خدماتی رز تولز - کد مترجم گوگل

عکس،اس ام اس،اخبار - حضور دایی، غیبت كاشانی و اشك‌های قرمز‌پوشان قدیمی
نظر سنجی
    چقدر از وبلاگ خودتون راضی هستین؟

برچسب
پشتیبانی
Powered By
Rozblog.Com


تبلیغات

خبرگزاری فارس: جلسه كمیته پیشكسوتان پرسپولیس كه امروز برگزار شد، با حاشیه‌‌هایی همراه بود.-------------------------------
به گزارش خبرگزاری فارس، جلسه كمیته پیشكسوتان پرسپولیس بعدازظهر امروز از ساعت 20 در یكی از سفره‌خانه‌های تهران دنبال شد. در این جلسه كه بازیكنان قدیمی پرسپولیس، هواداران و لیدرهای قدیمی حضور داشتند در كنار یكدیگر به صرف افطار پرداختند.
همچنین عابدینی و همایون بهزادی به عنوان نمایندگان هیئت مؤسس برای حاضرین سخنرانی كردند.
در این جلسه چهره‌های همچون علی پروین، دایی، عابدینی، عباس انصاری‌فرد، همایون بهزادی، جاسمیان، بهروز سلطانی، معینی، عابدزاده، پژمان جمشیدی و دیگر قدیمی‌های پرسپولیس حضور داشتند اما خبری از بازیكنان حال حاضر پرسپولیس و حبیب كاشانی نبود.
گفته می‌شود حبیب كاشانی به دلیل اینكه در برنامه‌اش امضای فرد خاصی نداشته در این نشست حضور پیدا نكرده است.
برنامه امروز ابتدا با آیاتی چند از كلام‌الله مجید آغاز شد و سپس سرود جمهوری اسلامی ایران برای حاضرین نواخته شد.

* در این جلسه همچنین حسن غفوری‌فرد و نژاد‌فلاح نمایندگان مجلس نیز حضور داشتند.
* حسین هدایتی و فرخ‌زادی از دیگر حاضرین این مجلس بودند.
* پیراهن صفر ایرانپاك و مهراب شاهرخی در گوشه‌ كنار سالن تشكیل جلسه نصب شده بود و بازیكنان به دیدن این پیراهن یاد و خاطره قدیم‌های خود را زنده می‌كردند.
* علی پروین در مقابل در ورودی سالن جلسه ایستاده بود و پس از خوش‌آمدگویی به پیشكسوتان پرسپولیس آنها را راهی جلسه می‌كرد. برخی از پیشكسوتان با دیدن یكدیگر اشك شوق می‌ریختند كه در نوع خود جالب بود.
* علی دایی ساعت 21 وارد این نشست شد و پس از خوش و بش با علی پروین كه باعث شد همه عكاسان به سمت آنها یورش ببرند افطار كرد.
* دایی پس از 20 دقیقه زمانی كه می‌خواست سالن جلسه را ترك كند با یكی از عكاسان ورزشی كه عكس او را پس از درگیری‌اش با لیدر پرسپولیس در مقابل باشگاه گرفته بود درگیری لفظی پیدا كرد. وی از عكاس‌خواست كه از او عكس نگیرد و همین مورد باعث شد به شدت ناراحت شود. اما پس از دقایقی با تلاش عابدینی و تعدادی از خبرنگاران این موضوع ختم به خیر شد.
* حضور هواداران قدیمی پرسپولیس نیز در جلسه امروز در نوع خود بسیار جالب بود.

طبقه بندی: ورزشی،
برچسب ها:حضور دایی، غیبت كاشانی و اشك‌های قرمز‌پوشان قدیمی، ورزشی، فوتبال، علی دایی، اخبار، اخبار ورزشی، اخبار فوتبال، قرمزپوشان، کاشانی، خبرگزاری فارس، پرسپولیس، عابدینی،
دنبالک ها:منبع،
ارسال توسط mohamadreza asghari | تاریخ : دوشنبه 24 مرداد 1390 | نظرات ()
عناوین آخرین مطالب ارسالی
صفحات دیگر