تبلیغات

سایت خدماتی رز تولز - کد مترجم گوگل

عکس،اس ام اس،اخبار - محبوب‌ترین خودرو در ایران+ عکس
نظر سنجی
    چقدر از وبلاگ خودتون راضی هستین؟

برچسب
پشتیبانی
Powered By
Rozblog.Com


تبلیغات
طبق گزارش بررسی رضایت مشتریان از خدمات پس از فورش خودروها، مگان 1600 و ام.جی روور در سطح قیمتی خودشان اول شده‌اند.
ایسنا: طبق بررسی میزان رضایت مشتریان از خدمات پس از فروش در شش ماه دوم سال گذشته در میان چهار خودرویی كه در رده قیمتی بین 20 تا 30 میلیون تومان قرار دارند، مگان 1600توانسته است با 758 نمره از هزار نمره رتبه اول را به دست آورد.

مگان در نظرسنجی شش ماه نخست سال گذشته هم توانسته بود با كسب 755 امتیاز رتبه اول جدول را به دست آورد. ام.وی.ام X33 (تیگو)كه در نظرسنجی نیمه نخست پارسال حاضر نبوده است، در شش ماه دوم سال با كسب 741 امتیاز دوم و این در حالی است كه خودرو آوانته كه در شش ماه ابتدایی سال گذشته با 737 امتیاز در جدول دوم بود، در رده بندی خودروهای بین 20 تا 30 میلیونی شش ماه دوم سال گذشته حاضر نبوده است.

هیوندای ورنا با 721 كه در جدول بررسی رضایت از كیفیت خدمات پس از فروش در شش ماه جایگاه سوم را در اختیار داشت، در جدول شش ماه اول سال گذشته حاضر نبوده است.

آخرین خودرو در سطح قیمتی 20 تا 30 میلیون تومان نیز زانتیاست كه با 721 امتیاز رتبه چهارم جدول شش ماه دوم سال گذشته را در اختیار گرفته است. این خودرو در شش ماه نخست سال گذشته هم در میان سه خودرو بررسی شده با 721 امتیاز در جایگاه آخر قرار گرفته بود.

طبقه بندی: اخبار داغ روز ایران و جهان،
برچسب ها:ایسنا، مگان، خودرو، مگان 1600، هیوندای ورنا، اخبار، اخبار داغ، اخبار روز، اخبار خوررو،
دنبالک ها:منبع،
ارسال توسط mohamadreza asghari | تاریخ : دوشنبه 24 مرداد 1390 | نظرات ()
عناوین آخرین مطالب ارسالی
صفحات دیگر