تبلیغات

سایت خدماتی رز تولز - کد مترجم گوگل

عکس،اس ام اس،اخبار - عربده کشی اراذل و اوباش و تخریب 12 خودرو +تصاویر
نظر سنجی
    چقدر از وبلاگ خودتون راضی هستین؟

برچسب
پشتیبانی
Powered By
Rozblog.Com


تبلیغات
بامداد امروز چهار نفر از اراذل و اوباش در یکی از محلات تهران اقدام به عربده کشی و تخریب اموال عمومی کردند و پیش از حضور پلیس از محل متواری شدند.
به گزارش جهان به نقل از مهر، اهالی کوچه مقدم فر در خیابان دیالمه ساعت ۳ بامداد امروز در پی عربده کشی تعدادی از اراذل و اوباش سراسیمه از خانه های خود خارج شده و متوجه تخریب خودروها از سوی تعدادی فرد ناشناس شدند.

یکی ازاهالی در این باره به خبرنگار مهر گفت:


چهار مرد نقاب دار ابتدا اقدام به عربده کشی و حریف طلبی کرده و سپس با قداره، قمه و شمشیر ۱۲ خودروی پارک شده را تخریب کردند. وقتی برای دستگیری این افراد وارد عمل شدیم آنها به وسیله دو موتورسیکلت فرار کردند.

این شاهد عینی ادامه داد: پس از تخریب خودروها ماموران کلانتری بهارستان وارد عمل شده و یک زن مسئله دار را در این زمینه شناسایی و دستگیر کردند. همچنین پسر جوانی که در پشت بام خانه این زن مخفی شده بود شناسایی و دستگیر شد. این فرد مدعی بود حادثه امروز توسط اسی شلنگ از اراذل و اوباش نامدار محله خزانه رخ داده است.طبقه بندی: سیاسی،
برچسب ها:عربده کشی اراذل و اوباش و تخریب 12 خودرو +تصاویر، سیاسی، اخبار، اخبار حوادث، اخبار سیاسی، اراذل و اوباش، خبرنگار مهر،
دنبالک ها:منبع،
ارسال توسط mohamadreza asghari | تاریخ : دوشنبه 24 مرداد 1390 | نظرات ()
عناوین آخرین مطالب ارسالی
صفحات دیگر