تبلیغات

سایت خدماتی رز تولز - کد مترجم گوگل

عکس،اس ام اس،اخبار - افزایش مبلغ یارانه نقدی
نظر سنجی
    چقدر از وبلاگ خودتون راضی هستین؟

برچسب
پشتیبانی
Powered By
Rozblog.Com


تبلیغات
سخنگوی ستاد هدفمندی یارانه‌ها هرگونه شایعه مبنی بر قطع پرداخت یارانه نقدی به اقشار مختلف مردم را در ماههای آینده را تکذیب کرد و گفت: مبلغ یارانه نقدی با اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها قطعا افزایش می یابد.
به گزارش خبرنگار مهر محمدرضا فرزین در حاشیه هشتمین نشست شورای گفتگوی دولت و بخش‌خصوصی در جمع خبرنگاران گفت: دولت هیچگونه برنامه‌ای برای قطع پرداخت یارانه‌های نقدی به اقشار مختلف مردم ندارد و تنها قطع پرداخت یارانه به افراد مرفه در دستور کار است که تاکنون تصمیم نهایی در مورد آن اتخاذ نشده است و بررسی‌ها ادامه دارد.

سخنگوی ستاد هدفمندی یارانه‌ها افزود: بر اساس مصوبه ستاد هدفمندی یارانه‌ها، یارانه نقدی هفته دوم هر ماه به حساب مردم واریز می‌شود و تا اطلاع ثانوی هم ادامه دارد.

وی تصریح کرد: تا زمانی که فاز دوم اجرای قانون هدفمندشدن یارانه‌ها در کشور آغاز نشود، رقم پرداختی فعلی تغییری نخواهد داشت؛ اما با آغاز مرحله دوم اجرای قانون به طور قطع رقم یارانه افزایش خواهد یافتطبقه بندی: اخبار داغ روز ایران و جهان،
برچسب ها:افزایش مبلغ یارانه نقدی، خبرنگار مهر، سیاسی، اخبار، اخبار سیاسی، یارانه ها، محمدرضا فرزین، دولت، هدفمندی یارانه ها،
دنبالک ها:منبع،
ارسال توسط mohamadreza asghari | تاریخ : سه شنبه 25 مرداد 1390 | نظرات ()
عناوین آخرین مطالب ارسالی
صفحات دیگر